fbpx
loader image
d079fcdc-96c7-453b-a419-459a4cb93ef6

מוֹסְדוֹת מְעָרַת עֲדֻלָּם וּקְהִלַּת הָאֲרִ"י קִרְיַת שְׁמוֹנָה

בְּרָאשׁוּת הָרַב אִיתָמָר לֵוִי שְׁלִיטָ"א - בְּנוֹ וּמַמְשִׁיךְ דַּרְכּוֹ שֶׁל רַב הָעִיר קִרְיַת שְׁמוֹנָה הרה"ג שָׁלוֹם לֵוִי זצ"ל

תנאי שירות של אתר האר"י קרית שמונה

 • השירות שלנו

האתר haarik8.org.il (להלן: "האתר") הינו פלטפורמה מקוונת שמטרתה לסייע לארגון 'מוסדות מערת עדולם' המפעיל מערך של פעילויות הקשורות ביהדות בעיר קרית שמונה וסיוע בכל תחום שהוא ובכלל זה: גמ"ח וחלוקת סלים למשפחות נזקקות, ליווי בתי אבלים, טיולים ועלייה לרגל למקומות הקדושים, הקפות שניות, שיעורים והרצאות ועוד…

מטרת האתר היא לעזור לארגון מוסדות מערת עדולם להמשיך ולקיים את הפעילות העניפה והמבורכת ולסייע להמשך פעילות החסד שלנו על ידי הושטת יד לעזרה. בלי הגבלה של סכום, אחד המרבה ואחד הממעיט ובלבד שיכוון ליבו לשם שמים. כל סכום שיתרם באמצעות אתר זה, הוא עוד תנופה למפעל שלנו. אתר התרומות שלנו  מאפשר לך לתרום לכל הפעילויות של 'מוסדות מערת עדולם' או לבחור לתרום לאחת מהן  

 • כללי
  1. האתר הינו בבעלות עמותת מוסדות מערת עדולם (ע"ר)580177459 מכתובת רח' המחתרת 3 קריית שמונה ומופעל על ידה (להלן: "העמותה").
  2. הוראות תקנון זה יחולו על כל שימוש על ידי המשתמשים באתר, והן עשויות להשתנות מעת לעת, על פי שיקול דעתה הבלעדי של העמותה. 
  3. העמותה שומרת לעצמה את הזכות לשנות או להוסיף על תנאי שימוש אלו בכל עת וללא התחייבות למתן הודעה מוקדמת. כל תוספת או שינוי באתר יחייבו את המשתמש עם המשך השימוש בו. 
  4. שימוש כלשהו באתר מהווה אישור כי המשתמש קרא את הוראות תקנון זה וכן כי הוא מסכים להוראותיו, ומסכים לפעול לפיהן. 
  5. העמותה אחראית באופן בלעדי לתוכן המתפרסם באתר.
  6. השימוש באתר בלשון זכר נעשה מטעמי נוחות בלבד והוא מתייחס לשני המינים.
  7. על המזמין להיות תושב ישראל בעל ת.ז ישראלית ומעל גיל 18, בעל כרטיס אשראי בתוקף.
  8. באם המשתמש הוא קטין אשר הינו מתחת לגיל 18, המשתמש מצהיר ומאשר שהרכישה שהוא מבצע באתר ו/או הגלישה באתר היא כדין בהתחשב שהינו קטין ו/או שקיבל את הסכמת אפוטרופסיו הטבעיים ו/או החוקיים
 • אופן ביצוע התרומה

תרומה ניתן לבצע באמצעות שימוש במגוון רחב של כרטיסי האשראי. ככל ומדובר בתרומה שמתבצעת באמצעות הוראת קבע חודשית יש להדגיש כי החיוב מתבצע מדי חודש בחודשו והוראת הקבע אינה חלק ממסגרת האשראי. התורמים מסכימים כי במועד החיוב יהיה להם אשראי או כספים מספיקים על מנת להבטיח את מימוש התרומה.

כמו כן ניתן לבצע תרומה באמצעות העברת הסכום הרצוי לחשבון הבנק של העמותה או במזומן וזאת בתיאום מראש עם הרב איתמר לוי שמספר הטלפון שלו מופיע בחלקו התחתון של האתר 

 • מדיניות אספקה

מעת לעת נמכרים באתר כרטיסים לאירועים שמקיימת העמותה. במידה ובוצעה רכישה האספקה תהיה על ידי שליחת כרטיס דיגיטלי אל כתובת המייל והטלפון של המזמין ו/או ביצוע מסירה במשרדי העמותה או בבית המזמין בתיאום שיתבצע על ידי נציג העמותה. זמן מסירת הכרטיסים מרגע ביצוע ההזמנה יהיה לכל המאוחר 3 ימי עסקים.

 • אחריות

'מוסדות מערת עדולם' ערבה כי בכספכם יעשה שימוש התומך במטרות העמותה בלבד.

איך מגנים על פרטי התשלום?

כאשר אתם מבצעים תרומה באמצעות האתר, ישמר המידע שתמסרו לנו מאובטח בפרוטוקול מוצפן ואינו מאפשר לגולשים אחרים לצפות בפרטים שאתם מעבירים לנו. מסופי הקשר מאובטחים ברמת אבטחה  טובה כך שאתם יכולים לתרום בבטחה ולהיות בטוחים שהמידע שספקתם מוגן.

 • ביטול עסקה

 תורם המבקש לבטל את תרומתו יוכל לפנות לעמותה באמצעות הטלפון או במייל שפרטיהם מופיעים בחלקו התחתון של האתר. כל פנייה בעניין זה תבחן לגופה.

הזיכוי עבור תרומה/עסקה שבוטלה יתבצע תוך 14 ימי עסקים חזרה אל אמצעי התשלום שבו התורם השתמש. 

ככל והתרומה מתבצעת באמצעות הוראת קבע, יוכל התורם לתת הוראה לעצור את התשלומים.

 • אישור עסקה

לאחר ביצוע התרומה, יקבל התורם קבלה על החיוב הראשון שבוצע. הקבלה תשלח  לכתובת  מייל שאת פרטיה ימסור התורם בעת מילוי הפרטים האישיים.

העמותה אינה מתחייבת לשלוח קבלה בעבור חיובים עתידיים.

 • מחויבות לשמירה על הפרטיות

העמותה תשתמש ברשימת התורמים לצרכיה בלבד ולא תמסור כל מידע לצדדים נוספים.

העמותה מתחייבת לאגור את המידע שנמסר לה בצורה מאובטחת, וכמו כן שלא לגלות ולא להעביר מידע הקיים אצלה לצד ג'.

העמותה תשמור את פרטי המשתמשים באתר בהתאם למסמך מדיניות הפרטיות של האתר

 • מתנות

ישנם מצבים בהם תינתן לתורמים מתנה כנגד תרומתם וזאת כחלק מקמפיין של העמותה. לצורך קבלת המתנה ידרש התורם למלא את פרטיו באופן מלא וככל וקיימת אפשרות לבחירה בין מתנות, לציין את המתנה המועדפת על ידו.

העמותה שומרת לעצמה את הזכות להפסיק את הקמפיין ואת חלוקת המתנות בכל עת

ניתן להזמין את הרב איתמר לוי שליט"א לאירוע שלכם בקרית שמונה והסביבה

וכמו כן לבקש ממנו להגיע למסור אצלכם שיעור תורה

או לשאול אותו שאלות בנושאי הלכה

מלאו את פרטיכם ונציג מטעם הרב יחזור אליכם בהקדם

הערה: השתתפות הרב באירועים אינה כרוכה בתשלום או מותנית בתרומות